Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1407742E:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:tlsv1 alert protocol version in /data/www/virtuals/najtanszekostiu/html/tpl/page.php on line 2

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: Failed to enable crypto in /data/www/virtuals/najtanszekostiu/html/tpl/page.php on line 2

Warning: simplexml_load_file(http://ptakoviny.com/oteviracka.xml) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: Sukces in /data/www/virtuals/najtanszekostiu/html/tpl/page.php on line 2

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://ptakoviny.com/oteviracka.xml" in /data/www/virtuals/najtanszekostiu/html/tpl/page.php on line 2

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 

Jeśli na e-shopu jest podano, że towar jest DOSTĘPNY czy naprwdę jest dostępny?


Tak, na 99% jest naprwdę dostępny. Jednak może się zdarzyć, że dany produkt jest wyprzedany chwili przed zamówieniem. Czy towar jest dostępny, jest napisano tuż obok obrazku w szczegółach produkti lub poniżej w opisie u alternatywnych produktów.


Jest możliwe, aby osobiście sprawdzić towar przed zakupem?


Niestety nie mamy klasycznego sklepu, działamy jedynie jako e-shop, w tym przypadku towaru nie można sprawdzić lub odebrać go osobiście.


Kiedy towar zostanie dostarczony?


Jeśli towar znajduje się w magazynie, wysyłamy zamowienie w ciągu 24 godzin. Dostawa następnie trwa od dwóch do trzech dni roboczych. Jeśli towar nie znajduje sie w magazynie, postępuj się zgodnie z ekspedycją indywidualnego uzgodnienia.


Można zamówić towar w inny sposób niż za pobraniem?


W tej chwili jest możliwe, aby zamówić towar i zapłacić na dwa sposoby: przelewę na konto: 09124019651111001064222717 oraz płatność przy odbiorze.


Czy mogę zwrócić towar?


Tak, macie prawo do zwrotu towaru w określonym terminie, czyli w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Aby uzyskać więcej informacji na temat zwrotu towarów znajdziecie je w warunkach zakupu.


Jak mogę towar reklamować?


Towar nam poślete w orginalnym opakowaniu z kopią dowodu zakupu i opisem problemu na nasz adres. Więcje informacji na temat reklamacji towaru znajdziecie w warunkach zakupu.


Mogę też kupować hurtowo towar?


Tak, oczywiście. O warunki hurtowe prosimy o kontak pod adresem e-mail: (remove XX) info XX @najtansze-kostiumy XX .pl


Ile mnie będzie kosztować przesyłka i płatność?

 

Przy zamawianiu towaru do 500 zł doprawa jest ustalona na 24 zł przy zamówieniu towaru za pobraniem, a 19 zł za płatność na konto. Przy zamówieniach nad 500zł transport i płatności za darmo.
- - -